
Двоспальний Євро комплект Sarev Bellissima Муслін
- Готово до відправки
- Код: 3206316
12 436 ₴
9 293 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний євро комплект Sarev Bellissima з розслабленої колекції Mood Comfort. Виготовлений з натурального мусліну (100% варена бавовна). Завдяки технології ензимного виварювання та пряжозабарвленим ниткам тканина є неймовірно м'якою, має стильну рельєфну фактуру (жатку) та зовсім не потребує прасування. Особливість моделі — ніжний ботанічний дизайн, декоративні деталі на наволочках та підковдрі, а також екстра-велике простирадло.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Муслін / Варена бавовна (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Пряжозабарвлений жаккард, не потребує прасування
- Дизайн: Ботанічний принт, оксфордські вушки, декоративні аксесуари
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Біг |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Муслін |
- Ціна: 9 293 ₴


