
Двоспальний Євро комплект Sarev Reina Варена бавовна та коноплі
- Готово до відправки
- Код: 3206323
14 496 ₴
10 983 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний євро комплект Sarev Reina з колекції Mood Comfort. Виготовлений з унікальної суміші натуральної бавовни та конопляного волокна (Pamuk kenevir). Завдяки технології ензимного виварювання тканина є неймовірно м'якою, має стильну природну фактуру та зовсім не потребує прасування. Особливість моделі — ніжний принт із польовими квітами, розширена комплектація з екстра-великим простирадлом та декоративні деталі на наволочках.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Варена бавовна та коноплі (Pamuk Kenevir)
- Особливості: Ензимне виварювання (yıkamalı), не потребує прасування
- Дизайн: Ботанічний принт (польові квіти), оксфордські вушки, декоративні елементи
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Муслін |
- Ціна: 10 983 ₴


