
Односпальний комплект Sarev Reina Варена бавовна та коноплі
- Готово до відправки
- Код: 3206321
12 496 ₴
8 983 ₴
-28%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний полуторний комплект Sarev Reina з колекції Mood Comfort. Виготовлений з унікальної суміші натуральної бавовни та конопляного волокна (Pamuk kenevir). Завдяки технології ензимного виварювання тканина є неймовірно м'якою, має стильну природну фактуру та зовсім не потребує прасування. Особливість моделі — ніжний принт із польовими квітами, екстра-велике простирадло та декоративні деталі на наволочках.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Варена бавовна та коноплі (Pamuk Kenevir)
- Особливості: Ензимне виварювання (yıkamalı), не потребує прасування
- Дизайн: Ботанічний принт (польові квіти), оксфордські вушки
- Розмір: Односпальний (Півтораспальний)
- Підковдра: 160х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Односпальний |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | 1.5-спальний |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х280 см |
| Розмір підковдри | 160х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
- Ціна: 8 983 ₴


