
Двоспальний Євро комплект Sarev Elan Варена бавовна
- Готово до відправки
- Код: 3206330
12 436 ₴
9 293 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний євро комплект Sarev Elan з розслабленої колекції Mood Comfort. Виготовлений з фактурного жаккарду (100% варена бавовна). Нитки пофарбовані ще до моменту плетіння, що гарантує глибокий та стійкий колір. Завдяки технології ензимного виварювання тканина є надзвичайно м'якою, має стильну природну фактуру та зовсім не потребує прасування. Модель привертає увагу затишним картатим дизайном та розширеною комплектацією.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Жаккард / Варена бавовна (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Пряжозабарвлена нитка (iplik boyalı), ензимне виварювання, не потребує прасування
- Дизайн: Картатий принт (клітинка), оксфордські вушки
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Геометрія, Світлий |
| Колір комплекта | Рожевий, Синій |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
- Ціна: 9 293 ₴


