
Двоспальний Євро комплект Sarev Sole Муслін з Вареною бавовною
- Готово до відправки
- Код: 3206336
12 436 ₴
9 293 ₴
-25%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний євро комплект Sarev Sole з розслабленої колекції Mood Comfort. Виготовлений з фактурного мусліну (100% варена бавовна) зі складним жаккардовим плетінням. Завдяки технології ензимного виварювання тканина є надзвичайно м'якою, повітряною та зовсім не потребує прасування. Модель привертає увагу ніжним дизайном із фактурними крапками та романтичними рюшами на наволочках.
- Виробник: Sarev, Туреччина
- Колекція: Mood Comfort
- Тканина: Муслін / Варена бавовна (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Фантазійний жаккард, ензимне виварювання, не потребує прасування
- Дизайн: Фактурний візерунок (крапки), оксфордські вушки та рюші
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна, Муслін |
- Ціна: 9 293 ₴


