
Комплект зі стьобаною підковдрою 4 сезона Clasy – Helenka Pembe Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 6003220
5 480 ₴
3 682 ₴
-33%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Clasy Helenka Pembe — комплект постільної білизни з ранфорсу (100% бавовна) зі стьобаною підковдрою 4 сезони. Ніжний квітковий дизайн, м’яка дихаюча тканина та комфортний сон у будь-яку пору року.
- Бренд: Clasy.
- Тканина: Ранфорс (100% бавовна).
- Особливість: Комплект "4 Сезона" (багатофункціональний).
- Дизайн: Квіти та рослини.
- Комплектація та розміри (Двоспальний Євро):
- Стьобана підковдра: 220х230 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
- Країна виробник: Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Світлий |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 220х230 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
- Ціна: 3 682 ₴
