
Двоспальний Євро комплект Charlotte Silver Сатин-Stripe / простирадло на резинці
- Готово до відправки
- Код: 1041205
3 800 ₴
3 200 ₴
-16%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний двоспальний євро комплект Charlotte Silver з практичним простирадлом на резинці. Виготовлений зі страйп-сатину (100% натуральна бавовна). Дизайн вирізняється елегантною фактурною смужкою у благородному сріблясто-сірому відтінку. Тканина має приємну гладкість, добре пропускає повітря та відрізняється високою зносостійкістю. Це зручний та довговічний вибір для створення спокійної і затишної атмосфери у вашій спальні.
- Виробник: Charlotte, Туреччина
- Тканина: Сатин-страйп (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Простирадло на резинці, фактурна смужка (жакардове плетіння)
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло на резинці: 160х200+30 см (1 шт., для двоспального матраца)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 200 ₴



