
Двоспальний Євро комплект Sarev Marie Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 3232005
12 660 ₴
10 803 ₴
-15%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний двоспальний євро комплект Sarev Marie. Виготовлений з сатину преміум-класу (100% натуральна бавовна) з високою щільністю плетіння 300 ТС. Цей набір має гарантію від усадки (технологія Sanforized) та практичний двосторонній дизайн. Модель привертає увагу витонченим абстрактно-флористичним принтом у глибоких синіх відтінках і має розширену комплектацію з екстра-великим простирадлом.
- Бренд: Sarev, Туреччина
- Тканина: Сатин Преміум (100% натуральна бавовна)
- Щільність: 300 ТС (120 ниток/см²)
- Особливості: Двосторонній дизайн, обробка Sanforized (захист від усадки)
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 260х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Орнамент, Світлий |
| Колір комплекта | Блакитний |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х280 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 300 TC |
- Ціна: 10 803 ₴


