
Двоспальний King Size комплект Sarev Sitara Сатин Преміум
- Готово до відправки
- Код: 3206312
19 636 ₴
15 963 ₴
-19%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний двоспальний комплект Sarev Sitara у розмірі King Size з колекції Sport Chic. Виготовлений з гладкого сатину (100% натуральна бавовна) з високою щільністю плетіння 300 ТС. Дизайн привертає увагу виразним патерном у глибоких бірюзових та синіх відтінках на світлому кремовому тлі. Комплект має максимальну комплектацію з екстра-великим простирадлом, збільшеною підковдрою, чотирма класичними наволочками та однією декоративною.
- Бренд: Sarev, Туреччина
- Колекція: Sport Chic
- Тканина: Сатин (100% натуральна бавовна)
- Щільність: 300 ТС (120 ниток/см²)
- Особливості: Оксфордські шви на підковдрі та наволочках, декоративний кант на клапані підковдри
- Розмір: King Size (Кінг сайз)
- Підковдра: 240х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 280х280 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
- Декоративна наволочка: 1 шт. (40х40 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sarev |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Орнамент, Світлий |
| Колір комплекта | Біг |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 280х280 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 300 TC |
- Ціна: 15 963 ₴




