
Двоспальний Євро комплект Limasso Exclusive Pas a Pas Yikama Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 1041654
6 350 ₴
4 799 ₴
-24%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Limasso Pas a Pas Yikama — постіль із 100% вареної бавовни. Ефектна обробка рюшами з кантом, неймовірна м'якість та стиль, що не потребує прасування. Туреччина.
- Виробник: Limasso, Туреччина
- Колекція: Pas a Pas
- Тканина: Варена бавовна (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Рюши, кант
- Дизайн: Фактурний візерунок
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 2 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limasso |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Геометрія, Світлий, Однотонний |
| Колір комплекта | Крем |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 799 ₴


