
Двоспальний Євро комплект Clasy Khaki Сатин-Stripe
- Готово до відправки
- Код: 6003225
4 550 ₴
3 502 ₴
-23%
+380 (66) 406-64-66
Viber | WhatsApp | Telegramповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Clasy Stripe Satin Khaki — євро-постіль зі страйп-сатину (100% бавовна). Насичений колір хакі, 4 наволочки, фірмова коробка. Турецька якість та шик.
Виробник: Clasy, Туреччина
Тканина: сатин страйп, 100% бавовна
Розміри та комплектація:
Наволочки з полосками: 50 * 70 см (2 шт.)
Наволочки без полосок: 50 * 70 см (2 шт.)
Підковдра з полосками: 200*220 см (1 шт.)
Простирадло без полосок: 240*260 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Зелений |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Stripe |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 3 502 ₴

