
Двоспальний Євро комплект TAC Ruben Grey Сатин-Digital
- Готово до відправки
- Код: 60238410
6 970 ₴
5 227 ₴
-25%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TAC Ruben Grey — постіль Євро із сатину-Digital (100% бавовна). Цифровий ботанічний друк, 4 наволочки, преміальна якість TAC. Туреччина.
- Виробник: TAC, Туреччина
- Тканина: Сатин-Digital (100% натуральна бавовна)
- Особливості: Цифровий друк (Digital)
- Дизайн: Ботанічний принт
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Темний |
| Колір комплекта | Сірий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Сатин Digital |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 220 TC |
- Ціна: 5 227 ₴
