
Двоспальний King Size комплект TAC Maris Bej Ранфорс
- Готово до відправки
- Код: 60326958
6 010 ₴
4 207 ₴
-30%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TAC Maris Bej King Size — комплект із ранфорсу (100% бавовна). Бежевий класичний дизайн, збільшений розмір, бездоганна турецька якість від TAC.
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс, 100% бавовна
Щільність тканини: 142 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.)
Підковдра: 220*240 см (1 шт.)
Простирадло: 260*270 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Бежевий |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Світлий, Квіти і рослини |
| Колір комплекта | Біг |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 260х270 см |
| Розмір підковдри | 220х240 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 142 TC |
- Ціна: 4 207 ₴
