
Літній Євро комплект з покривалом-піке TAC Veliora Pembe / простирадло на резинці
- Немає в наявності
- Код: 60325170
4 800 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TAC Veliora Pembe — літній євро-комплект із бавовняного піке та простирадлом на резинці 160х200. 100% бавовна, ранфорс. Преміальна якість TAC. Туреччина.
Виробник: TAC, Туреччина
Тканина: Ранфорс, 100% бавовна
Щільність тканини: 142 TC
Розміри та комплектація:
Наволочки в тон підковдри: 50*70 см (2 шт.)
Покривало-піке: 200*230 см (1 шт.)
Простирадло на резинці: 160*200 см + запас по бокам 25 см (1 шт.)
Упаковка: фірмова картонна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Піке |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Квіти і рослини, Темний |
| Колір комплекта | Рожевий |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 2 x 50х70 см |
| Розмір покривала | 200х230 см |
| Розмір простирадла | 160х200 см на резинці |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Ранфорс |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
| Щільність тканини | 142 TC |
- Ціна: 4 800 ₴
