
Двоспальний Євро комплект Loom&Flow Tiara Mink Варена Бавовна
- Готово до відправки
- Код: 730011
7 140 ₴
4 620 ₴
-35%
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний двоспальний євро комплект Loom & Flow Tiara Mink. Виготовлений зі 100% органічної бавовни (варена бавовна), що забезпечує неймовірну м'якість та чудову повітропроникність. Головна особливість цієї моделі — елегантний принт у тонку вертикальну смужку та стильні декоративні зав'язки по нижньому краю підковдри. Комплект абсолютно не потребує прасування, а його благородний сіро-бежевий відтінок (норковий) наповнить вашу спальню спокоєм, візуальною легкістю та затишком.
- Виробник: Loom & Flow, Туреччина
- Тканина: Органічна бавовна (варена бавовна)
- Склад: 100% бавовна
- Особливості: Принт у смужку, декоративні зав'язки, не потребує прасування
- Розмір: Євро
- Підковдра: 200х220 см (1 шт.)
- Простирадло: 240х260 см (1 шт.)
- Наволочки: 4 шт. (50х70 см)
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Варена бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дизайн комплекту | Смужки, Темний, Однотонний |
| Колір комплекта | Кава |
| Розмір | Євро |
| Розмір наволочки | 4 x 50х70 см |
| Розмір простирадла | 240х260 см |
| Розмір підковдри | 200х220 см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Тканина | Варена бавовна |
| Упаковка | Фірмова картонна коробка |
- Ціна: 4 620 ₴







